Împărțirea pe Semigrupe

  • În cadrul unei ore de laborator pot participa maxim 15 studenți.
  • Transferurile între intervale orare sunt permise atâta vreme cât nu este depășită capacitatea laboratorului, la schimb cu un alt student, pentru a se asigura o echilibrare a încărcării. Mutări ale studenților sunt permise până în săptămâna a 3-a, după care formațiile de lucru rămân definitive.
  • Marcarea persoanelor care și-au schimbat semigrupa din care făceau parte se face prin font italic.
  • Restanțierii pot participa la orele de laborator în oricare dintre intervale, fără a depăși însă limita impusă cu privire la numărul de locuri.

Luni, 12.00-14.00 (343C1 b, Radu Stoenescu)

  1. BALABAN L. Ana-Maria, 341C1 a
  2. BĂDESCU V. Nicolae, 341C1 a
  3. DOAGĂ D. Darin-Liviu-Alin, opționali 1
  4. ENE G. D. Cezar-Alin, opționali 1
  5. HRISTACHE V. Mădălina, 342C1 a
  6. ILIE I. Roxana-Elena, 342C1 b
  7. DINU M. Georgiana-Izabela
  8. MARCU C.A. Eliza-Maria
  9. MUŞAT M. George-Alexandru
  10. NICULESCU V. Irina-Diana
  11. POPESCU Gh. Ana-Maria
  12. POPESCU I. Ionel, 342C1 b
  13. STANCIU I. Adriana-Ioana
  14. TEODORESCU I.D. Ioana-Isabela
  15. TOMULESCU N. Cosmin
  16. TONU N. Constantin
  17. UNGUREANU M.S. Marius-Ştefan

Luni, 14.00-16.00 (343C1 a, Radu Stoenescu)

  1. ANDREI T. Marius-Lucian
  2. BÎNDAR C.J. Robert Marian
  3. BUDĂU R. Adrian-Emanuel
  4. BUŞE I. Elena-Cristina
  5. COLEZEA V. Mădălin-Cristian
  6. EŞEANU D.I. Marius-Cristian
  7. GAUR G.D. Andreea-Nicoleta
  8. GRIGORESCU D. Raluca-Elena
  9. HAUTELMAN V.E. Ernest-Claudiu
  10. IONEL M. Laura, opționali 1
  11. IOSIF N. Adrian-Mihai

Marți, 08.00-10.00 (342C1 a, Dragoș Niculescu)

  1. ALDESCU I. Ana-Georgia
  2. ANDRIOAIE I. Iustinian, 343C1 a
  3. AMBĂRUŞ S.C. Gabriel-Cristian
  4. BĂLĂŞEL L.N. Mircea-Andrei
  5. DESPA G. Diana-Alexandra, 341C1 a
  6. CHIVU M.C. Andreea-Daniela, 343C1 a
  7. CIUCĂ I. Tiberius-Ionuţ
  8. COJOCARU V.Al. Mihail-Răzvan
  9. DINU S. Marian-Alexandru, 341C1 a
  10. DUMITRAŞCO Alexandru
  11. LĂTĂREȚU Claudiu 341C2
  12. IGESCU V. C. Maria, 341C1 a
  13. LEOTESCU E.G. George, 342C1 b
  14. ŞUŢOIU L. Maria-Cristina, 341C1 b
  15. ȚIPĂU V. ANDREEA, 342 C1

Marți, 10.00-12.00 (342C1 b, Dragoș Niculescu)

  1. DOBRICĂ T. Adrian, 342C1 a
  2. DOLOCAN C. Georgiana-Elena, 343C1 a
  3. MACAVEI Al. Andrei-Gabriel
  4. MANGEA Liviu Darius, opționali 1
  5. MARCU R. Constantin-Adrian
  6. MARIN G.C. Cristian-Emil
  7. MATEI M. Radu-Constantin
  8. OANCEA V. Mihail-Lucian
  9. ORLANDO C. Alexandru-Mihail
  10. PARAIPAN D.L. Gabriel
  11. PAVELESCU N. Ioana
  12. PĂTRAŞCU V. Robert-Vlăduţ
  13. ROAUĂ S. Florina-Marinela
  14. VASILESCU M. Andrei, opționali 2

Marți, 12.00-14.00 (opționali 2, Dragoș Niculescu)

  1. MARȚ Octavian, 342C3
  2. NAGNIBEDA M. Mihai
  3. NICOLICIOIU V. Andrei-Liviu
  4. PAPUC Gh. Costin-Georgian
  5. PÎRVU I. E. Mihai-Cristian
  6. POPA-ION S. Alin-Alexandru
  7. PRUNCU C. Alexandru-Costin
  8. PUȘCHILĂ E. Daniel
  9. RĂDUCU C. Mihai
  10. RĂDULESCU V. Alin-Valentin
  11. SUCIU Andrei-Corneliu
  12. ȚANȚUC Serghei
  13. TUDOR P. Alexandra

Vineri, 10.00-12.00 (341C1 a, Andrei Roșu-Cojocaru)

  1. APOSTOL A. Alina-Georgiana
  2. ARSENE T. Irina
  3. BARBU M. Anca-Denisa, opționali 1
  4. BÎRSAN Nicoleta-Cosmina
  5. BUDĂU Şt. Alexandru, 342C1 a
  6. CĂLINESCU A.F. Dragoş-Andrei, 342C1 a
  7. CĂPĂȚÂNĂ A. Andreea
  8. DOBRIN A. Tănase-Alexandru
  9. HULEA Gh. Alexandru, opționali 2
  10. IORDACHE D. Livia-Serena, opționali 1
  11. MIU F. Mihai, opționali 2
  12. PEȚA C. Alin-Andrei, opționali 2
  13. PUHA V. Andrei-Radu, opționali 2
  14. STOICA D. Vlăduţ-Cristian, 341C1 b
  15. VASILE T. Constantin-Tiberiu, 341C1 b
  16. VUŢEI D. Alexandru-Florian, 341C1 b

Vineri, 12.00-14.00 (opționali 1, Andrei Roșu-Cojocaru)

  1. ALISTAR Alexandru
  2. BĂRBIERU T. Irineu
  3. CAZACU D. Roxana-Andreea
  4. CIUREL N.I. Victor Nicuşor, 343C1 b
  5. CÎRCIUMARU Gh. Florina
  6. GRIGORESCU D. Raluca-Elena, 341C1 a
  7. IANCU G. David-Traian
  8. GRIGORE C. Cătălin-Marius
  9. LUPU A. Cristian
  10. LUŢAN M. Adrian-Mirel, 343C1 a
  11. MATEI G. Răzvan-Mădălin
  12. MÎNDOIU G. D. Dorin-Marian
  13. MIHAI E. L. Andreea-Georgiana, 343C1 b
  14. MITREA D. Valentin-Gabriel
  15. PÂRLOG P. Ecaterina, 343C1 b
  16. PETCU T. Bogdan-Constantin, 343C1 b

Vineri, 14.00-16.00 (341C1 b, Andrei Roșu-Cojocaru)

  1. BOBESCU I. Mădălina-Georgeta, 342C1 a
  2. CIORNEI G. Ioana-Elena, 341C1 a
  3. COJOCARU S. I. Lucia-Mădălina, 341C1 a
  4. GHIMBAȘ Cezar-Mihai, 341C1 a
  5. MIHALEA C. Geanina, 341C1 a
  6. PANĂ Al. Iulian
  7. POIENARU V. Codrin-Victor
  8. POPA Emilia Ioana, opționali 2
  9. ROVENŢA I. Robert-Ioan
  10. SEVASTIAN R. Ana-Denisse
  11. SOARE M. Cristian-Valeriu
  12. STĂNILOIU C. Constantin-Eduard
  13. ŞTEFAN I. Elena-Gabriela
  14. VĂDUVA P. Andrei-Iustin
  15. VOLMER M. Mihai-Cristian
informatii/impartirea_pe_semigrupe.txt · Last modified: 2016/02/26 00:08 by Andrei Roșu-Cojocaru
CC Attribution-Share Alike 3.0 Unported
Driven by DokuWiki Recent changes RSS feed Valid CSS Valid XHTML 1.0